Napsali o nás

Česká televize zpovídala Forresta Jakuba Straku

29. 1. 2018 | FG Forrest

Naše sídlo v karlínském Machine House navštívil štáb České televize a vyzpovídal webového analytika Jakuba Straku. Hlavní otázka zněla: „Proč jste si vybral práci právě pro FG Forrest?“.

Celý článek

Lidi jsou. Ale pracují už jinde

3. 1. 2018 | Radovan

V loňském roce jsme našli zaměstnance na všechny volné pozice, které jsme vypsali. Zájemců bylo víc, než jsme mohli přijmout. Letos hledáme dalších 10 Forrestů… Co se nám při hledání nových lidí osvědčilo a co je láká na práci pro FG Forrest? To prozradil ředitel Radovan Jelen v rozhovoru pro Lidové noviny.

Celý článek

Přestává být Facebook pro nejmladší generaci „in“?

29. 8. 2017 | Martin P.

Poprvé během existence Facebooku se má napřesrok snížit počet jeho uživatelů mezi teenagery. Předpověděla to uznávaná analytická společnost eMarketer. Proč tomu tak je, vysvětlil náš analytik Martin Petrášek v rozhovoru pro Rádio Zet.

Celý článek

Co přinesla facebooková reklamní vlna

1. 8. 2017 | Martin P.

Facebook – sociální síť, kterou využívají 2 miliardy uživatelů z celého světa. Pokud chcete něco sdělit, tady jste na správném místě. Ale stejně jako ostatní média i Facebook zaplavila reklama. Není jí už ale příliš? Neodradí naopak uživatele? O tom mluvil náš analytik Martin Petrášek s Janou Divinovou, redaktorkou Mladé Fronty Dnes.

Celý článek

Nejen Češi rádi utrácejí v e-shopech

27. 7. 2017 | Martin P.

Češi jsou v internetových obchodech jako doma a rok od roku nakupují více. On-line prodejci očekávají, že objem tržeb letos překoná magickou hranici 100 miliard korun. Kdy a kde Češi nejvíce utrácejí prozradil Mladé Frontě Dnes i České televizi analytik e-commerce Martin Petrášek.

Celý článek

Forresti a Náchod patří k sobě, stěhovat se z něj nebudeme

24. 7. 2017 | Radovan

Budovu, ve které sídlí náchodská pobočka FG Forrest, koupilo pro své úředníky město. Forrest se bude muset stěhovat. Sloučit náchodskou pobočku s hradeckou bylo nasnadě, ale vedení se rozhodlo jinak. Forresti v Náchodě zůstanou, jen se přesunou o několik set metrů. Proč, to objasnil v rozhovoru pro Mladou Frontu Dnes Radovan Jelen, ředitel společnosti.

Celý článek

  • «
  • 1 / 4

Přeskočit na hlavní nabídku