Napsali o nás

Lidi jsou. Ale pracují už jinde

3. 1. 2018 | Radovan Jelen

V loňském roce jsme našli zaměstnance na všechny volné pozice, které jsme vypsali. Zájemců bylo víc, než jsme mohli přijmout. Letos hledáme dalších 10 Forrestů… Co se nám při hledání nových lidí osvědčilo a co je láká na práci pro FG Forrest? To prozradil ředitel Radovan Jelen v rozhovoru pro Lidové noviny.

Celý článek

Přestává být Facebook pro nejmladší generaci „in“?

29. 8. 2017 | Martin Petrášek

Poprvé během existence Facebooku se má napřesrok snížit počet jeho uživatelů mezi teenagery. Předpověděla to uznávaná analytická společnost eMarketer. Proč tomu tak je, vysvětlil náš analytik Martin Petrášek v rozhovoru pro Rádio Zet.

Celý článek

Co přinesla facebooková reklamní vlna

1. 8. 2017 | Martin Petrášek

Facebook – sociální síť, kterou využívají 2 miliardy uživatelů z celého světa. Pokud chcete něco sdělit, tady jste na správném místě. Ale stejně jako ostatní média i Facebook zaplavila reklama. Není jí už ale příliš? Neodradí naopak uživatele? O tom mluvil náš analytik Martin Petrášek s Janou Divinovou, redaktorkou Mladé Fronty Dnes.

Celý článek

Nejen Češi rádi utrácejí v e-shopech

27. 7. 2017 | Martin Petrášek

Češi jsou v internetových obchodech jako doma a rok od roku nakupují více. On-line prodejci očekávají, že objem tržeb letos překoná magickou hranici 100 miliard korun. Kdy a kde Češi nejvíce utrácejí prozradil Mladé Frontě Dnes i České televizi analytik e-commerce Martin Petrášek.

Celý článek

Forresti a Náchod patří k sobě, stěhovat se z něj nebudeme

24. 7. 2017 | Radovan Jelen

Budovu, ve které sídlí náchodská pobočka FG Forrest, koupilo pro své úředníky město. Forrest se bude muset stěhovat. Sloučit náchodskou pobočku s hradeckou bylo nasnadě, ale vedení se rozhodlo jinak. Forresti v Náchodě zůstanou, jen se přesunou o několik set metrů. Proč, to objasnil v rozhovoru pro Mladou Frontu Dnes Radovan Jelen, ředitel společnosti.

Celý článek

Bez e-shopu se do 5 let neobejde nikdo

23. 6. 2017 | Martin Petrášek

To vyplývá z rozhovoru s Martinem Petráškem, analytika FG Forrest, odvysílaného na Rádiu Zet. Moderátor Aleš Svoboda požádal Martina, aby objasnil, jak je to s konkurenceschopností dvou dlouholetých rivalů – kamenných obchodů a on-line prodeje.

Celý článek

  • «
  • 1 / 4

Přeskočit na hlavní nabídku