Další veselá nemocnice – tentokrát ve Strakonicích

30. 6. 2014 | FG Forrest

S Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové spolupracujeme už několik let a za tu dobu se podařilo vymalovat dětské oddělení nemocnice v Náchodě a nově také dětské oddělení nemocnice ve Strakonicích.

Předání vymalovaného oddělení personálu a hlavně malým pacientům bylo samo o sobě velkolepé a reakce na veselé malby, jejichž autorem je malíř Libor Škrlík, byly více než pozitivní. Svoje místo na nástěnné malbě si vysloužili i Forresti. Konkrétně ufoun přistávající na zelené louce nese jméno naší firmy.

Jak uvedl primář dětského oddělení Martin Gregora na předávání maleb: „Už jen samotná skutečnost, že dítě je v nemocnici, je stresující. Vše, co pomůže napětí a bolest zmírnit, je vítané.”  

Na výmalbu přispěl FG Forrest sumou 42 tisíc Kč a  jak zdůrazňuje ředitel společnosti Radovan Jelen: “Celou částku jsme dali dohromady jen díky ochotě zaměstnanců, kteří každý měsíc dobrovolně odvádějí část své mzdy na dobročinné účely. Patří jim za to velký dík a já mám ohromnou radost, že se povedla dobrá věc.”

A projektová manažerka Lenka Šinkorová, která spolupráci FG a NFZŽ koordinuje, k tomu dodává: “Nápad udělat z nemocnic veselejší místo má smysl a rádi podpoříme podobnou myšlenku i do budoucna.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku