Děje se

Když Forresti běží…

7. 4. 2017 | FG Forrest

Nebývale velkým počtem účastníků se zapsal další běh iniciativy Running With Those That Can’t, který se uskutečnil 1. dubna v rámci Sportisimo 1/2Maraton Praha. 30 dětí s hendikepem v doprovodu 150 běžců se jen stěží vešlo na předstartovní skupinovou fotku. V rámci fair-play dali náskok téměř 12 000 běžců bez vozíčků a vyrazili až po nich.

Celý článek

Zlatý erb pro Prague.eu

6. 4. 2017 | FG Forrest

Oficiální turistický web hlavního města Prahy uspěl v 19. ročníku prestižní soutěže Zlatý erb a má na svém kontě Cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách.

Celý článek

Pozlátko benefitů neoslní nadlouho

24. 3. 2017 | Radovan Jelen

Redakci magazínu Forbes zaujal přístup FG Forrest k zaměstnancům, liší se totiž od většiny ostatních IT firem. V čem je odlišný? To prozradil ředitel společnosti Radovan Jelen.

Celý článek

Zahájili jsme spolupráci s Tesco Mobile

21. 3. 2017

Pro Tesco Mobile chystáme nový web, který zákazníkům usnadní objednání sim karty i dalších služeb.

Celý článek

Dojmy a pojmy z forrestího hackatonu

15. 3. 2017 | Jan Novotný

Tradice hackathonů se ve Forrestu pevně uchytila a letos v únoru si forrestí vývojáři zorganizovali už pátý ročník. Tucet z nich okupovalo po tři dny hotel Filip poblíž Jičína a věnovalo se zajímavým rozvojovým úkolům, které nás všechny posunou zase o kousek dopředu.

Celý článek

Komerční banka od nás má kalkulačku… a ne jen tak ledajakou

15. 3. 2017

V prosinci loňského roku vešel v platnost nový zákon o úvěrech pro spotřebitele umožňující předčasné splacení úvěru – s tím ale souvisí i poplatky, které mají pokrýt náklady ze strany banky. Klienti samozřejmě chtějí vědět, jaké poplatky je při předčasném splacení čekají.

Celý článek

  • «
  • 1 / 20

Přeskočit na hlavní nabídku