Děje se

jOpenSpace 2016 aneb jak se „ne-konferencovalo“

10. 10. 2016

Druhý říjnový víkend, tj. 7. – 9. 10. 2016, se nedaleko Pelhřimova uskutečnil osmý ročník české vývojářské ne-konference jOpenSpace. Sešly se téměř čtyři desítky nadšenců, což je nejvíce za celou historii ne-konference.

Celý článek

„Učíme klienty dělat byznys online.“ Rozhovor s Radovanem Jelenem v Czech Top 100 Forum

2. 10. 2016

Zatímco v minulosti plnily weby převážně prezentační funkci a byznys probíhal mimo internetové prostředí, v současnosti jsou součástí e-commerce, tržního prostoru, který v některých oborech pomalu převažuje nad klasickým obchodem. Mnoho firem, které vyrostly v kamenných prodejnách, výzvám online byznysu neumí čelit, tvrdí Radovan Jelen, ředitel internetové agentury FG Forrest.

Celý článek

FG Forrest slavil kulatiny – už jsme s vámi 20 let!

16. 9. 2016

Ve středu 14. září to bylo v naší pražské pobočce Machine House jako po vymření. Ti ze zaměstnanců, kteří tak ještě neučinili, si během dopoledne vyklidili své stoly a přesunuli se na homeoffice. Pomocný personál stěhoval nábytek pryč. Odpoledne už zela naše karlínská kancelář prázdnotou. Smutné? Naopak! Vše totiž bylo součástí příprav večírku na oslavu 20 let společnosti FG Forrest. Do oslavy se promítly prvky naší věčné inspirace, příběhu Forresta Gumpa. Poznáte je?

Celý článek

Nejstarší česká internetová agentura FG Forrest slaví 20 let

15. 9. 2016

Nejstarší česká internetová agentura FG Forrest slaví dvacet let od svého založení. Mezi její klienty se řadí nadnárodní bankovní a energetické korporace. Zaměstnává přes šedesát IT specialistů. V loňském roce dosáhla obratu 70 miliónů korun.

Celý článek

FG Forrest běžel za ty, co sami běžet nemohou

12. 9. 2016

V sobotu 10. září 2016 běžel za FG Forrest team kolegů večerní Prahou desetikilometrovou trať v rámci 21. ročníku Birell běhu a charitativní iniciativy „Běž pro dobrou věc“.

Celý článek

Reportéři ČT zpovídali Forresty kvůli placenému zdravotnímu volnu

5. 9. 2016

Znáte to - vzbudíte a víte, že na vás „něco leze“. Vy byste naopak nejradši zalezli do postele, ale musíte se přemoct a jít do práce. Nebo to ve vaší firmě máte jinak?

Celý článek

  • «
  • 1 / 17

Přeskočit na navigaci