Děje se

Bez e-shopu se do 5 let neobejde nikdo

23. 6. 2017 | FG Forrest

To vyplývá z rozhovoru s Martinem Petráškem, analytika FG Forrest, odvysílaného na Rádiu Zet. Moderátor Aleš Svoboda požádal Martina, aby objasnil, jak je to s konkurenceschopností dvou dlouholetých rivalů – kamenných obchodů a on-line prodeje.

Celý článek

5 tipů, jak zaručeně otrávit zákazníky část V. – Skryté informace

22. 6. 2017 | FG Forrest

Firmy na webu na své zákazníky zkoušejí věci, které by v reálném světě byly absurdní. V on-linu to ale přijde divné málokomu… Nevěříte? Podívejte se s námi na poslední, pátý z pěti největších omylů, jichž se provozovatelé webů a e-shopů opakovaně a přes všechna doporučení dopouštějí.

Celý článek

Pražská štafeta – jak jsme běželi za zvuku Vltavy

19. 6. 2017

Jako Forresti máme běhání v krvi. Běhání nás baví, utužuje zdraví a když skrze něj můžeme ještě pomáhat, je to ideální kombinace. Proto jsme se 15. června zúčastnili letošního, už druhého ročníku charitativního běhu O2 Pražská štafeta 4×5, který organizoval náš klient RunCzech.

Celý článek

5 tipů, jak zaručeně otrávit zákazníky část IV. – Obtěžování

15. 6. 2017 | FG Forrest

Firmy na webu na své zákazníky zkoušejí věci, které by v reálném světě byly absurdní. V on-linu to ale přijde divné málokomu… Nevěříte? Podívejte se s námi na čtvrtý z pěti největších omylů, jichž se provozovatelé webů a e-shopů opakovaně a přes všechna doporučení dopouštějí.

Celý článek

Vířivka a 16 hodin v práci? Ne, raději work-life balance

9. 6. 2017 | Radovan Jelen

Pro ajťáky po škole máme to nejlepší možné pracovní prostředí. Láká ale i zkušené borce. Proč?

Celý článek

5 tipů, jak zaručeně otrávit zákazníky část III. – Osobní promo

8. 6. 2017 | FG Forrest

Firmy na webu na své zákazníky zkoušejí věci, které by v reálném světě byly absurdní. V on-linu to ale přijde divné málokomu… Nevěříte? Podívejte se s námi na třetí z pěti největších omylů, jichž se provozovatelé webů a e-shopů opakovaně a přes všechna doporučení dopouštějí.

Celý článek

  • «
  • 1 / 23

Přeskočit na hlavní nabídku