Nová zimní microsite pro Ferrero Česká

6. 1. 2012 | FG Forrest

Nová soutěž o chladicí lahev Chladnosku je organizována společností Ferrero Česká a trvá od 1. 1. do 30. 4. 2012. Seznámíte se s ní na speciální microsite, kterou na základě dodaného vizuálu zpracovala a naprogramovala internetová agentura FG Forrest.

Spolupráce Forrestů s reklamní agenturou Leagas Delaney a společností Ferrero Česká tak pokračuje další, v pořadí jižčtvrtou kampaní. Podle výsledků těch minulých můžeme i této předvídat a přát úspěch a zájem uživatelů.

V hlavní roli jsou opět chlazené tyčinky Kinder. Tentokrát se soutěží o designovou chladicí lahev v neoprenovém obalu - ideální pro děti jak do školy, tak pro volný čas. Na výběr je ze dvou barevných variant lahví a lze je získat už za 15 obalů od chlazených tyčinek Kinder. Princip soutěže i získávání cen jsou tradičně stejné jako v předchozích letech.

Microsite stručně, přehledně a s ohledem na cílovou skupinu informuje o pravidlech soutěže a samotných produktech. Nová pravidla ovšem vyžadují ověření věku toho, kdo vstupuje na stránku. Jde o ochranu velmi malých dětí před reklamou. I na této microsite se tedy objeví neoblíbený, ale nutný prvek vstupního zadání věku.

Ferrero Česká s.r.o. je dovozcem a distributorem cukrovinek značek Ferrero, Kinder, Nutella nebo Tic Tac. Společnost je součástí celosvětově působící skupiny Ferrero International S.A.

Leagas Delaney je reklamní agentura, která byla založena Timem Delaneyem v roce 1980. Dnes má pobočky v Londýně, Hamburku, Římě, Miláně, Shanghai a v Praze. Pobočka Leagas Delaney Praha byla otevřena v listopadu roku 2006 a prvním klientem agentury se stala společnost ŠKODA AUTO. Mezi její další klienty patří, kromě společnosti Ferrero, také Rajec, Eni Slovensko a další.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald's, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku