Redesign webu pojišťovny Kooperativa (záznam přednášky z UX Day 2023)

Podívejte se na záznam přednášky o rozsáhlém redesignu, který jsme realizovali pro pojišťovnu Kooperativa. Těšte se na čísla, data i různé zajímavosti!

Eva Máchová UX designérka a vedoucí našeho Design týmu minulý rok přijala pozvání prezentovat rozsáhlý redesign webu Kooperativy na online konferenci UX Day 2023. Připojila se k ní také Veronika Bednářová specialistka online marketingu právě z této významné pojišťovny.

Tady je celý záznam:

V rámci inspirativní přednášky diváky provedly řadou zajímavých témat daného projektu. Šlo například o:

  • Atomický design a jeho výhody – Jak vytvořit předdefinované prvky a komponenty pro lepší orientaci uživatele a snadný rozvoj projektu. Znovupoužitelnost, konzistence, snížení chyb a zvýšení produktivity.
  • Hlavní změny v UX nového řešení – Přehlednost, srozumitelnost, snadná cesta k cíli a příjemný uživatelský zážitek.
  • SEO a mobilní optimalizace – Jak zajistit, aby redesign nebyl pohromou a byl hezký i na mobilu.
  • Sjednocení několika webů – redakčního a prodejního obsahu (online sjednání produktů) na jednu platformu Edee.one: Lepší správa (téměř veškerý obsah je editovatelný), rozvoj (tvorba mikrostránek, landing pages), optimalizace, úspora peněz a času, zlepšení SEO.

Také se dozvíte, z jakých dat jsme při redesignu vycházeli, jaká zjištění přinesla uživatelská testování a řadu dalších zajímavostí. Video jde do hloubky, tak si na něj vyhraďte cca půl hodinky.

Velké díky patří nejen oběma odbornicím, ale také týmu TUESDAY Business Network za možnost přednášku sdílet na našich webových stránkách.

 

Hledáte spolehlivého dodavatele vašeho digitálního řešení? Ozvěte se nám! Máme přes 25 let zkušeností s weby, intranety i rozsáhlými e-shopy. A rádi pomůžeme růst i vašemu byznysu.

Mohlo by vás zajímat

V rámci Career Days jsme u nás přivítali studenty se zájmem o digitální projekty

V FG se naplno věnujeme projektům pro naše zákazníky, ale nezapomínáme ani na podporu studentů se zájmem o řešení v online prostředí.

Celý článek

Naše datová knihovna pro Skupinu ČEZ sbírá ocenění i v zahraničí

Online ESG datová knihovna v roce 2023 získala několik prvních míst na prestižních soutěžích, včetně dvou zahraničních. Seznamte se v našem článku.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku