V showroomech Volkswagenu se bude běhat!

31. 3. 2014 | FG Forrest

Do unikátní běžecké kampaně „Run Blue.“ se do 10. května 2014 mohou zapojit zákazníci showroomů Volkswagen v pěti městech ČR. V každém showroomu je nainstalován běžecký trenažér, na kterém mohou zájemci uběhnout libovolnou vzdálenost a podpořit tak výstavbu dětského hřiště. Kampaň vznikla ve spolupráci s pořadatelem běžecké ligy RunCzech, Prague International Marathon. Na technickém řešení se podílel FG Forrest.

Ve městě, kde zákazníci uběhnou nejdelší vzdálenost, postaví Volkswagen dětské hřiště, jehož podklad bude vyroben z recyklovaných pneumatik.

Soutěží se také individuálně a vítěze čeká horské kolo nebo zapůjčení vozu s plnou nádrží na celý týden. Aktuální stav uběhnutých kilometrů a celý průběh soutěže bude zaznamenán na www.runblue.cz.

Na realizaci webu i technickém řešení soutěže se podíleli Forresti. Jak uvedla projektová manažerka FG Forrest Lenka Šinkorová: „Běžecké trenažéry jsou napojeny na touch obrazovku s počítačem, kde se zobrazuje aktuální uběhnutá vzdálenost běžce i celého showroomu. Soutěžící se mohou zaregistrovat nebo běžet jen tak. Při běhu je bude navíc podporovat motivační video.

Celá kampaň je v souladu s filozofií „Think Blue.“, která vyznává šetrný přístup k životnímu prostředí. Jednoduchým spojením RunCzech a „Think Blue.“ vznikl koncept „Run Blue.“ pro všechny, kteří se rádi pohybují na svůj vlastní pohon.

Soutěž „Run Blue.“ symbolicky začíná 42 dnů před startem jubilejního 20. ročníku Volkswagen Maratonu Praha, který se poběží 11. května 2014. 

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména e-shopy, weby, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi klienty patří například Skupina ČEZ, RunCzech, Pojišťovna České Spořitelny, PROBIO a Kancelář prezidenta republiky.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku