E-commerce a CMS platforma Edee.one hledá partnery a plánuje expanzi

Úspěšná platforma Edee.one, na které běží e-shopy známých českých i světových firem, se osamostatnila. E-commerce agentura FG Forrest, která doposud platformu vlastnila, ji odštěpila do samostatné společnosti Edee.one. Nová firma hledá partnery a plánuje expanzi na zahraniční trhy.

Platforma Edee.one představuje robustní systém 4v1 pro stavbu webových stránek, e-shop, intranet i emailing. Společnost FG Forrest do jejího vývoje investovala během posledních 4 let přes 40 milionů korun. V současné době už platforma funguje jako samostatná společnost Edee.one. “Nová společnost hledá partnery - webové agentury a systémové integrátory, kteří budou robustní řešení zákazníkům implementovat. I v dalších letech plánuje Edee.one a.s. do vývoje platformy investovat, konkrétně 50 milionů v horizontu pěti let,” říká Petr Luňáček, Managing Director společnosti Edee.one.   

Platforma Edee.one se hodí pro e-shopy s ročním obratem od 25 milionů do 1 miliardy korun. Menším e-shopům se vyplatí krabicové řešení, větším vlastní vývoj. Mezi zákazníky Edee.one patří například Moser.com, RAKO.cz, Warehouse1.cz, Probio.cz a Fjallraven-shop.cz, ale také weby ČEZ, McDonald´s, Bernard, Kooperativa, Arriva, Senesi nebo Nakladatelství Fraus. “V posledním roce výrazně přibývá zákazníků z řad velkých firem, které poptávají přímo platformu Edee.one,” vysvětluje Petr Luňáček.

Trend je jasný - velké korporace chtějí řešení, která jim umožní na jednom místě spravovat veškerý online obsah. Minimalizují tak problém integrace a napojování třetích stran. “Edee.one je v současnosti jedinou platformou, která spojuje CMS, e-commerce i nástroj pro vnitrofiremní komunikaci. Veškerý webový obsah tak spravujete z jednoho místa,” dodává Petr Luňáček z Edee.one.

V nejbližší letech chce firma Edee.one, která už působí v Německu a na Slovensku, expandovat také na další zahraniční trhy.


O platformě Edee.one:

Robustní škálovatelná CMS a e-commerce platforma Edee.one je určena středně velkým českým i zahraničním B2B i B2C společnostem. Řešení, která na platformě Edee.one běží, splňují náročné technologické i bezpečnostní požadavky zákazníků. Využívají také speciální integrace, například použití 3D scanů ve vysokém rozlišení a rozšířenou realitu. Více na www.edee.one.

Mohlo by vás zajímat

Redesign webu pojišťovny Kooperativa (záznam přednášky z UX Day 2023)

Podívejte se na záznam přednášky o rozsáhlém redesignu, který jsme realizovali pro pojišťovnu Kooperativa. Těšte se na čísla, data i různé zajímavosti!

Celý článek

Na teambuilding v Krkonoších jen tak nezapomeneme!

Velký teambuilding obvykle pořádáme jednou za rok, takže si dáváme opravdu záležet. A ten letošní byl pořádně našlápnutý.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku