Forresty zajímá, co v tý hlavě máte!

29. 10. 2012 | FG Forrest

„Co v tý hlavě máš?“ Takhle se ptá internetová agentura na své stránce a vzkazuje: „Pokud to tam máš, jsi náš člověk“. Kromě zábavy má microsite jeden velmi důležitý úkol: Odhalit nového kolegu a posílit forrestí tým Javistů.

Forresti zvolili pro novou HR kampaň virální micosite a do hlavní role obsadili mozek. Jednoduše proto, že mozek je centrem všeho dění a nikdo do něj tak úplně nevidí. A o to jde.

Ukaž známým, co v tý hlavě máš!

Pomocí ikonek, které kliknutím umístí do mozku, sdělí uživatel svoje myšlenky a přání. Pošle tak vzkaz kolegovi, kamarádovi či svým blízkým. A co víc? Stejným způsobem se dá vyslovit pozvání na schůzku, kávu nebo nějaké tajné přání.

Vedlejším efektem přeposílání vzkazů by mělo být oslovení toho pravého mozku – Javisty, kterého by forrestí týmy aktuálně uvítaly. Pro něho jsou na microsite připraveny informace v podobě výhod spolupráce s FG Forrest. Mimo jiné se také budoucí Forrest seznámí se svými kolegy. Jak jinak, než nahlédnutím do jejich mozků.

Samotná microsite vznikala velmi rychle. Tříčlenný tým se prací spíše bavil a microsite spatřila světlo světa zhruba za týden. Všichni tři Forresti se shodují, že to určitě není jejich poslední společný projekt. A v to doufá i Monika Rovenská, HR Manager společnosti, a dodává: „Kolegové odvedli naprosto perfektní práci, kampaň je hodně netradiční a plně věřím, že na základě ní budu moci již v dohledné době přivítat v FG Forrest nové posily do týmu aplikačních programátorů.“

Chcete vědět, co v tý hlavě máte? Nebo poslat netradiční vzkaz? Na www.covtyhlavemas.cz máte jedinečnou možnost.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald's, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku