Již počtvrté se u nás konal příměstský tábor CoderDojo Náchod

CoderDojo je celosvětová organizace založená na dobrovolné spolupráci s cílem rozvíjet logické myšlení zábavnými formami u dětí a mladistvých od 7 do 17 let. Přes 2 300 klubů této organizace po celém světě ty nejmladší pravidelně vzdělává, učí je programovat, seznamuje s moderními technologiemi a probouzí v nich kreativitu. Dalo by se říct, že je velmi dobře připravuje i na budoucí povolání, protože pracovat na online projektech je a bude i nadále perspektivní.

Nám je myšlenka této organizace velmi blízká, a proto jsme i letos v náchodské pobočce rádi uvítali příměstský tábor pod taktovkou CoderDojo Náchod

V pořadí již 4. ročník hostil hned 7 odborníků, kteří účastníky tábora zasvěcovali do programování v JS i PHP, ukazovali jim tvorbu virtuálních světů, předváděli možnosti 3D tisku nebo jim přibližovali využití umělé inteligence a práci se softwarem pro editaci videa. 

Byly to 4 dny nabité informacemi, na kterých budou účastníci stavět při svém dalším vzdělávání a vlastních projektech. Ve Forrestech máme z tábora velkou radost a těší nás, že se Petr Lhotský opět chopil jeho organizace.

Takhle to na táboře vypadalo:Mohlo by vás zajímat

Až 2× více životopisů díky kariérním stránkám pro T-Mobile CZ a Slovak Telekom

V roce 2022 jsme spustili nové kariérní stránky pro T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom. Výsledkem je významný nárůst odeslaných životopisů.

Celý článek

FG v roce 2022 – 10 oborových ocenění, 9 500+ hodin vlastního vývoje a SLA 99.9 %

V minulém roce jsme se věnovali především rozvoji online projektů prestižních společností jako Skupina ČEZ, Kooperativa, Up Česká republika nebo Moser. Pokračovali jsme také ve vývoji vlastních řešení a opět podpořili řadu smysluplných projektů.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku