FG Forrest pomáhá ČEZu modernizovat služby pomocí BankID

V posledních letech silně vnímáme snahu mnoha firem usnadnit svým zákazníkům život. I proto jsme se s chutí pustili do projektu implementace technologie BankID pro skupinu ČEZ, která patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory v oblasti elektřiny, tepla i zemního plynu. Implementace proběhla úspěšně a od září 2021 mohou zákazníci ČEZu plně využívat tuto moderní metodu ověření identity na webu.

Digitální ověření totožnosti rychle, bezpečně a odkudkoliv

Bankovní identita je digitální ověření totožnosti uživatele – jednoduše, bezpečně a pro koncového uživatele zcela zdarma. Dnes je tento způsob ověření identity přístupný klientům většiny českých bank, kteří se díky němu mohou přihlašovat například ke službám eGovernmentu pro rychlou komunikaci s úřady. Pokud tedy internetové bankovnictví již máte, máte i svou bankovní identitu.

A nově s ní můžete snadno ověřovat svou identitu i při komunikaci s ČEZem. Zdarma a odkudkoliv.

BankID pro ČEZ – konec čekání a papírování

Bankovní identita zákazníkům ČEZu usnadní například aktualizaci údajů ve stávajících smlouvách nebo v zákaznických účtech. Webový portál se po přihlášení jednoduše zeptá, zda si může data stáhnout a aktualizovat je. Celý proces je naprosto bezpečný a přenos dat uživatelů je chráněn na stejně vysoké úrovni, jako to mají samotné banky.

V FG Forrest jsme se takového projektu zúčastnili s nadšením, protože rádi jdeme s dobou a tohle bylo zase něco nového.

Mohlo by vás zajímat

Maďarský e-shop SG nábytku od FG Forrest dosáhl obratu přes půl miliardy

V FG Forrest jsme pomohli už řadě webů a e-shopů s expanzí do zahraničí. Jedním z nejvýraznějších je příběh maďarského e-shopu pro SG nábytek.

Celý článek

Náš B2C a B2B e-shop pro SENESI získal už pět významných ocenění

SENESI patří mezi naše dlouhodobé klienty, s nimiž průběžně rozvíjíme jejich online řešení. Těší nás, že to oceňují jak zákazníci, tak poroty prestižních soutěží.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku