Potřetí cena ministryně za turistický portál Prague.eu

Nejlepší turistickou prezentací v kategorii Kraje, regiony a tudíž držitelem Ceny ministryně pro místní rozvoj se v soutěži Zlatý erb 2019 stal oficiální turistický portál hl. m. Prahy od FG Forrest. Vítězství jsme si odnesli i v letech 2017 a 2018.

Ocenění převzali na konferenci ISSS 2019 zástupci příspěvkové organizace Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba), která je provozovatelem portálu Prague.eu.

Jeho stránky podrobně informují o ubytování, restauracích, výstavách a dalších akcích v Praze. Lze si zde objednat vstupenky, procházky s průvodcem, koupit mapy a upomínkové předměty.

FG spravuje portál Prague.eu od roku 2009. Jeho 21 jazykových mutací navštíví měsíčně desítky tisíc lidí z celého světa.

Podrobné informace včetně referenčního listu a případové studie lze stáhnout na www.fg.cz/cs/klienti/prague-city-tourism.

Mohlo by vás zajímat

V rámci Career Days jsme u nás přivítali studenty se zájmem o digitální projekty

V FG se naplno věnujeme projektům pro naše zákazníky, ale nezapomínáme ani na podporu studentů se zájmem o řešení v online prostředí.

Celý článek

Tlačítková novela: připravili jsme přehledný seznam změn pro e-shopy

Od 6. ledna začala platit tzv. „Tlačítková novela“, která přináší řadu změn pro provozovatele e-shopů. S naším checklistem si můžete ověřit, zda máte vše v pořádku.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku