Nabízíme

Nabízíme weby a e-shopy. Umíme je vymyslet, navrhnout, nakreslit, naprogramovat, nakódovat, zpřístupnit pro mobily, otestovat, spustit, zajistit jim náležitý servis, vyhodnocovat jejich výsledky a následně vylepšovat. Umíme weby a všechno okolo, co potřebujete k tomu, aby se z nich stal dlouhodobě úspěšný nástroj vaší komunikace a byznysu. Chcete také dlouhodobě úspěšný web?

Kontaktujte nás

Co děláme

E-shopy

Jak vypadá dlouhodobě úspěšný e-shop? Oslovuje nové i stávající zákazníky, přináší zisk, snadno se s ním pracuje, funguje bez chybičky a šetří náklady na provoz i obsluhu. My pro vás takový e-shop na míru navrhneme, zprovozníme a dáme vám do ruky silný e-commerce nástroj Edee.one. S ním pro vás bude správa internetového obchodu hračka, dokonce bychom se nebáli použít slova radost.

Weby

Weby – to je naše lovestory! Nezáleží na tom, jestli potřebujete firemní prezentaci, blog, microsite nebo třeba vzdělávací portál. Vytvoříme pro vás moderní web s originálním a responzivním designem, který si bude rozumět se všemi zařízeními od stolních počítačů po chytré telefony.
Zároveň přidáme i redakční systém Edee.one.

Intranety

Intranet rozhodně nemusí mít podobu nudné nástěnky s jídelním lístkem a seznamem zaměstnanců. Může to být živý kanál pro sdílení informací, který se pro vaše zaměstnance stane stejně přirozený jako prostředí sociálních médií. A přesně takové intranety v FG Forrest děláme. Správu obsahu zajistíme redakčním systémem Edee.one.

Analýza

Je potřeba velké množství promyšlené práce, aby nakonec uživatel snadno našel, co hledá a na pár kliknutí to nakoupil. A taková práce začíná podrobnou analýzou. Díky ní zjistíme nákupní zvyklosti cílové skupiny a pravděpodobné budoucí trendy. Těm pak přizpůsobíme architekturu, design a obsah nového webu či e-shopu.

Architektura a design

Další důležitý krok je návrh struktury a vizuální podoby nového řešení. Stanovíme typického uživatele, připravíme klikatelný prototyp a navrhneme grafiku. Následně budeme testovat, testovat a testovat – protože kdo netestuje, nic se nedozví. A pak už pro vás budeme mít připravenou úvodní studii a kompletní specifikaci projektu.

Tvorba obsahu

Bez poutavého obsahu na váš web uživatele prostě nenalákáte. Pomůžeme vám s dlouhodobou obsahovou strategií. Vytvoříme texty a videa, která přemění váhající návštěvníky ve vaše zákazníky. Zaujměte je 360° prezentací produktů a překvapte rozšířenou realitou.

Online marketing

Jo, web je krásná věc. Ale když na něj nepřijdou uživatelé, pak jde o krásu poněkud samoúčelnou. A když na něj přijdou, ale neobjednají, nenakoupí, nepřihlásí se do newsletteru a vůbec se vlastně ani trochu neohřejí, jde o krásu možná i zbytečně drahou. Online marketing FG Forrest v kostce: Přivedeme ty správné návštěvníky na váš web a pomůžeme je přeměnit v zákazníky.

Webová analytika a konzultace

Co neměříte, neřídíte. A co neřídíte, to vás může zavést do míst, kde ale opravdu ani v nejmenším nechcete být. S námi ovšem nic takového nehrozí. Využíváme spoustu nástrojů ke sběru dat a pomocí následné analýzy pak navrhujeme weby i kampaně, které vás dovedou ke kýženým výsledkům.

Správa a provoz serverů

Některé weby z naší dílny jsou opravdu mimořádně rozsáhlé a datově i funkčně náročné. Přesto i v těchto případech garantujeme bezchybný provoz, takže se nemusíte bát výpadků v návštěvnosti či objednávkách. Požadavky klientů řešíme na bázi 24/7 – tedy od pondělí do neděle nonstop. Každá úprava vždy projde testováním, aby vám její implementace nepřinesla nepříjemné překvapení. Maximální pozornost věnujeme zabezpečení všech našich řešení. Naše práce zkrátka spuštěním webu zdaleka nekončí.

Naše další produkty

Ve Forrestu neustále pracujeme na vlastních produktech a jejich vývoji. Vedle CMS & e-commerce platformy Edee.one jsme vytvořili on-line nástroj pro sledování efektivity kampaní a e-shopů DATLOOK, a také vlastní analytický nástroj Monkey Tracker, který sleduje a vizualizuje pohyb návštěvníků po webu formou heatmap a scrollmap.

Radovan, Ředitel

Proč jsme úspěšní? Protože naši klienti jsou úspěšní. Je to zkrátka běh na dlouhou trať.

Dlouhodobě úspěšným se může stát i váš projekt!

Pošlete nám poptávku

Přeskočit na hlavní nabídku