Clever Monitor

Clever Monitor je funkcemi a moduly napěchovaný emailing systém, který vám umožní snadno sestavit a správně doručit moderní a efektivní emaily. Vybrat si můžete ze široké nabídky služeb, které vám nastavíme přímo na míru – žádný klient pro nás není příliš velký nebo malý. Každý může být clever!

Produktový list

Nespamujte. Doručujte. 99% doručitelnost, 0% spam

Nikdo nemá rád spam. Tak proč by do něj měly spadnout emaily, když za jejich rozesílku platíte? Zaručíme, že vaše emaily ve spamu končit nebudou.

Chytrá úspora

Nebaví vás platit za rozesílání emailů na neexistující adresy? Nás taky ne. Proto dokáže Clever Monitor identifikovat neplatné emailové adresy i přeplněné mailové schránky a vy tak ušetříte.

Efektivita

Segmentace, personalizace, automatizace – nejefektivnější techniky emailingu v jednom nástroji. Díky nim úspěšně doručíme každý měsíc více než 1 300 000 000 emailů.

Emailový systém pro všechny, kteří to s marketingem myslí vážně.

Jednoduchý Drag & Drop

Snadná a intuitivní tvorba emailů, které klient nebude ignorovat. Kampaně můžete vytvořit pomocí jednoduchého a zároveň výkonného drag&drop editoru. Pokud ale máte radši html, můžete se vyřádit i v kódu. Volba je na vás.

Více clever s každým emailem

Pre-sale a post-sale data pro lepší cílení a plánování kampaní. Díky predikci chování zákazníka dovedeme předvídat, o jaké produkty se bude zajímat a obdrží tak nabídky s relevantním obsahem. Tudy vede cesta ke zvýšení konverze.

Propojenost

Vysoká míra integrace s vaším stávajícím systémem. Řekněte nám vaši oblíbenou aplikaci nebo platformu a my provedeme integraci do Clever Monitoru – ať už se jedná o Sales Force, Facebook, Google Analytics, …

Chcete, aby vaše emailové rozesílky byly clever?

Pošlete nám poptávku

Přeskočit na hlavní nabídku