Edee CMS

S Edee CMS získáte spolehlivý a jednoduchý nástroj pro správu vašeho on-line byznysu, ať už je to web, e-shop nebo intranet. CMS vyvíjíme od roku 2003 a za tu dobu se osvědčil na desítkách velkých projektů včetně intranetu Skupiny ČEZ, se kterým denně pracuje 200 redaktorů.

Produktový list

Na míru každému byznysu

Edee CMS se dokáže přizpůsobit potřebám vašeho on-line byznysu. Získáte tak nástroj obsahující pouze ty funkce, které opravdu potřebujete.

Jednoduchost a přehlednost

Práce s Edee CMS je intuitivní a jednoduchá. Publikovat můžete i přes mobil nebo tablet. Můžete si nastavit čas zveřejnění a zkontrolovat web pomocí náhledu. Navíc máte k dispozici i aktuální data z Google Analytics. Vše přehledně na jednom místě.

Hodí se pro každý typ webu

Z jednoho místa můžete spravovat všechna svá on-line řešení, ať už jsou to weby, e-shopy nebo intranety. Edee CMS je také skvěle přizpůsoben pro integraci s různými typy systémů (ERP, CRM, DMS apod.).

Vyzkoušejte si, jak snadno a bezpečně zvládnete správu vašeho webu, intranetu nebo e-shopu.

Vyzkoušejte Edeeho

Integrované moduly

Ke správě obsahu webu získáváte také další integrované moduly - e-mailing, ankety, diskuse či e-shop. Například díky propojení obsahu webu a e-mailingových funkcí můžete efektivněji vytvářet newslettery.

SEO friendly

Edee CMS vyřeší i všechny pasivní prvky SEO, jako je např. nastavení metadat stránek, hezké URL, mapa webu apod.

Bezpečnost a spolehlivost

Na rozdíl od open-source systémů máme pod kontrolou vývoj CMS a jeho testování. Každý klient má od nás také veškeré garance dostupnosti, které jsou nedílnou součástí smluvní SLA.

Váš byznys potřebuje prověřený publikační systém!

Pošlete nám poptávku

Přeskočit na hlavní nabídku