Proč s námi

Zajímá vás, jak postupujeme při realizaci zakázky?

Jak postupujeme

Chtěli byste vidět, jak to celé vypadá na konkrétních projektech? Projděte si naše reference.

Naši klienti

O co se opíráme

Vlastní vývoj

Velkou oporou je nám CMS a e-commerce platforma Edee.one, kterou jsme 20 let vyvíjeli a pak odštěpili do samostatné společnosti. Poskytuje nám svobodu, stabilitu a prostor k realizaci nápadů, které se vylíhnou v hlavách našich pracovníků či klientů. Využíváme taky automatizované penetrační a zátěžové testy, které přispívají k tomu, že námi vytvořené webové řešení hned tak něco nepoloží.

Flexibilita

Jsme zvyklí spravovat rozsáhlé projekty o desítkách webů s vazbami na další systémy (CRM, ERP, DMS aj.). Dokážeme snadno vytvářet a spolehlivě spravovat celé rodiny spřízněných a propojených webů a e-shopů v různých jazycích a měnách. Věřte, že tohle opravdu hned tak někdo neumí.

Kvalitní obsah

Web bez obsahu je jako písnička bez melodie nebo detektivka bez zápletky. Nefunguje to. A obsahová část se nám osvědčila i na e-shopech. Při tvorbě stránek proto nemyslíme jen jako "ajťáci", ale vždy na celý proces napojujeme aktivity jako copywriting, SEO, obsahová strategie, e-mail marketing aj. Pro nás jsou to spojené nádoby, které se neustále musejí dolévat čerstvou vodou.

Forresti

Bez nich by to nešlo. Co Forrest, to originál a zdroj specifických zkušeností, které se slévají do velké nádrže forrestího know-how. Za každým naším projektem najdete spoustu životních příběhů, výher a pochopitelně i držkopádů. Ale každým pádem se něco naučíme a posuneme dál. Koneckonců je přece lepší, když padáme my, než aby padaly weby našich klientů :)

26 let zkušeností

Od garážovky (dnes by se řeklo start-upu) v Hronově, kde jsme produkovali multimediální CD, až po zavedenou internetovou agenturu s desítkami zaměstnanců v Praze, Náchodě a Hradci Králové. To je to, na co jsme nejvíc hrdí. Přečtěte si, jak to bylo.

Máte také důvod, proč si vybrat FG Forrest?

Kontaktujte nás

Přeskočit na hlavní nabídku