Z Internet Effectiveness Awards 2023 si odnášíme hned 7 ocenění!

Soutěž Internet Effectiveness Awards hodnotí efektivitu přihlášených digitálních řešení již od roku 2005. Účastníme se každý rok a z letošního úspěchu jsme pořádně nadšení!

Když jsme v polovině listopadu přebírali hlavní cenu Autor roku na prestižní soutěži WebTop100, netušili jsme, že nás tak brzy čeká další velmi povedený galavečer. O týden později jsme ale stáli na pódiu při vyhlašování Internet Effectiveness Awards a dohromady si převzali rovnou sedm ocenění. Síla!

Uznání poroty IEA nás těší o to víc, že při něm hrají roli jasně měřitelná čísla a cíle. Nejde o design nebo líbivost, ale čistě o efektivitu řešení a hodnotí se konkrétní přínos zadavateli projektu.

Které naše projekty porotu nadchly nejvíc?

První místa za e-shop SG nábytku i digitální platformu Up Česká republika

Naším nejúspěšnějším projektem byl maďarský e-shop pro SG nábytek. Díky vysokému obratu a ROI ve stovkách procent si odnesl hned dvě první místa v kategoriích E-commerce B2C a Obchody a služby. O expanzi tohoto e-shopu do zahraničí se dozvíte víc v našem článku Maďarský e-shop SG nábytku od FG Forrest dosáhl obratu přes půl miliardy.

První místo si odnesla i digitální platforma Můj up v kategorii Mobilní aplikace. Zároveň se umístila na třetím místě v kategorii Lidské zdroje a personalistika.

Ukázka maďarského e-shopu SG nábytku, který získal dvě první místa

Stříbro a bronz za projekty pro T–Mobile i Skupinu ČEZ

Radost nám udělaly také kategorie Lidské zdroje a personalistikaWeby a portály. V nich naše kariérní stránky pro T-Mobile a Slovak Telekom získaly druhé, respektive třetí místo. Tomuto projektu se podařilo významně navýšit počet odeslaných CV do HR oddělení významného mobilního operátora. Na úspěšném projektu se podílela také obsahově-kreativní agentura Logos, člen skupiny FG.

Zadařilo se nám i v kategorii Udržitelnost a ekologie, kde druhé místo získal projekt online ESG datové knihovny pro Skupinu ČEZ. Tato knihovna přehledně mapuje téměř 1 800 ukazatelů z let 2018 až 2022 týkajících se životního prostředí, sociálních vztahů a řízení firmy. Svým rozsahem se jedná o největší databázi nefinančních ukazatelů ze všech evropských energetik. A také o první projekt podobného rozsahu a provedení v České republice.

Ukázka interaktivní on-line ESG knihovny pro Skupinu ČEZ. Porota ji ocenila druhým místem.

Děkujeme všem Forrestům za jejich nasazení a také našim klientům za úžasnou spolupráci. Máme obrovskou radost a tato ocenění skutečně patří nám všem!

Mohlo by vás zajímat

Redesign webu pojišťovny Kooperativa (záznam přednášky z UX Day 2023)

Podívejte se na záznam přednášky o rozsáhlém redesignu, který jsme realizovali pro pojišťovnu Kooperativa. Těšte se na čísla, data i různé zajímavosti!

Celý článek

Maďarský e-shop SG nábytku od FG Forrest dosáhl obratu přes půl miliardy

V FG Forrest jsme pomohli už řadě webů a e-shopů s expanzí do zahraničí. Jedním z nejvýraznějších je příběh maďarského e-shopu pro SG nábytek.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku