Po čem muži touží v FG Forrest

12. 4. 2018 | FG Forrest

V září půjde do kin filmová komedie Po čem muži touží. FG Forrest je partnerem a natáčelo se u nás v Machine House v Karlíně. Ve filmu si Jiří Langmajer jako zhrzený a vyhozený šéfredaktor Playboye přeje být ženou, protože ženy to podle něj mají v životě jednodušší.

Režisér Rudolf Havlík v těchto týdnech natáčí s Annou PolívkovouJiřím Langmajerem novou filmovou komedii Po čem muži touží. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal Havlík společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka s dcerou ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).

Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a během dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně“. Ráno Karel zjistí, že se následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší.

Rudolf Havlík má za sebou filmy Zejtra napořád a Pohádky pro Emu, pro úspěšnou spisovatelku Radku Třeštíkovou to naopak je první realizovaný scénář.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová jako Karlova bývalá manželka a Sara Sandeva jako dcera, k níž Karel složitě hledá cestu.

Filmovou redakci Playboye tvoří například Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Dominika Myslivcová, Naďa Konvalinková, Jana Synková; v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Jakuba Voláka atd.

Premiéra je připravena na 20. září 2018.

Zdroj: oficiální tisková zpráva Fénix Film

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku