Forresti

Jaká je pravděpodobnost, že se prosťáček z Alabamy stane majitelem miliardového impéria? Jaká je pravděpodobnost, že parta lidí z Náchodska vybuduje jednu z největších webových agentur v ČR? FG jsou iniciály Forresta Gumpa, jehož příběh milujeme. A zdá se, že s ním máme společného víc než jen to jméno…

Náš příběh

V roce 1996 jsme dostali nápad, že budeme dělat multimediální cédéčka. Dařilo se nám, a tak jsme otevřeli pobočku v Náchodě a začali vytvářet weby. A ono se nám dařilo dál a tak jsme otevřeli další pobočku v Hradci a taky v Praze.

Daří se nám dodnes a děláme weby pro ty největší společnosti na českém trhu. Je nás kolem šedesáti a v drtivé většině jsme kmenovými členy posádky. Nejsme moc komplikovaní. Prostě se jen snažíme dělat všechno nejlíp, jak to jde, a dělat to včas. Nic víc. A víte, co je zvláštní? Že to přesto je velká zábava, velké přátelství a velká radost.

Specializujeme se na technicky náročná webová řešení, produkujeme rozsáhlé informační weby, e-shopyintranety. Jsme pověstní technologickou precizností, ale nejsme technokrati. Dáváme si totiž záležet, abychom substrát všech těch algoritmů a kódů vždycky osázeli svěžími výhonky smysluplného obsahu a kreativity.

Kreativita a technologie - to jsme my, Forresti.

Naše práce

Říct v několika řádcích, proč si nás klienti vybírají, dost dobře nejde. Ano, jsme profíci, navrhujeme řešení orientovaná na dlouhodobý přínos, zakázky realizujeme komplexně od návrhu po sledování úspěšnosti. Neprodáváme šablony, ale originální weby vzniklé na základě komunikace s klientem.

To všechno jsou ale jen taková hesla. Mnohem lepší obrázek o naší práci si uděláte, když si projdete naše referencezískaná ocenění.

Už více než 10 let nám důvěřuje řada klientů. Skupina ČEZ naše služby využívá od roku 2006 a za tu dobu jsme společně dali dohromady nejen řadu úspěšných projektů, ale také intranet, který svým rozsahem nemá na evropském trhu konkurenci. Mezi naše srdcovky patří projekty pro RunCzech, Rodinný pivovar Bernard, Nakladatelství Fraus, Kooperativa pojišťovnu a spoustu dalších zákazníků.

Hodně si vážíme všech ocenění, která jsme za ta léta získali. Ještě důležitější je ale pro nás kritika ze strany odborníků, protože právě ta nás posouvá dopředu.

Skupina FG – české společnosti, čeští akcionáři

Více o skupině FG

Na rozdíl od příběhu Forresta Gumpa ten náš pokračuje dál. Chcete ho psát s námi?

Obraťte se na nás

Přeskočit na hlavní nabídku