Pomáháme

Za posledních pět let jsme věnovali na charitu a sponzoring celkem 500 000 Kč a dalších 200 000 Kč vybrali sami zaměstnanci. Společně pak rádi pomáháme a angažujeme se v projektech, u kterých vidíme smysl a dlouhodobý přínos. A protože za náš domovský přístav stále považujeme Náchod, pomáháme zejména ve královéhradeckém regionu.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové

S nadačním fondem Zdeňky Žádníkové to společně táhneme už od roku 2008 a za tu dobu se podařilo zkrášlit originálními malbami zdi dětských oddělení v nemocnicích v Náchodě a ve Strakonicích. Obě akce probíhaly s maximálním osobním nasazením a setkaly se s velkým úspěchem nejen u dětských pacientů, ale i u rodičů a ošetřujícího personálu.

Univerzita Hradec Králové

Univerzita Hradec Králové má prostě dobrý zvuk. Fakulta informatiky a managementu získala v roce 2015 ocenění Fakulta roku a my máme velkou radost, že řada jejích absolventů pracuje u nás. Pro studenty této fakulty pravidelně organizujeme odborné přednášky, poskytujeme konzultace pro bakalářské i diplomové práce a účastníme se pracovního veletrhu HIT kariéra. Máme za sebou i několik soutěží pro její studenty a absolventy.

SPŠE Dobruška

Víme, jak náročné je sehnat na trhu práce šikovné a zkušené programátory nebo designéry. Snažíme si proto vychovávat špičkové ajťáky už „od plenek“. Již několik let podporujeme středoškoláky SPŠE v Dobrušce a snažíme se je nadchnout pro on-line a IT obor na přednáškách, exkurzích v našich prostorách nebo cílenou podporou stážistů.

Sportovní klub Nové Město nad Metují

Jsme rovněž hrdým partnerem Sportovního klubu v Novém Městě nad Metují. Dali jsme vizuální směr tradičnímu atletickému mítinku s názvem Velká Cena (Grand Prix), který patří do extraligové soutěže. Stejně tak je tomu u Mistrovství ČR v atletice družstev pořádanou Sportovním klubem.

Základní umělecká škola Náchod

Nejen programováním a tvorbou webů živ je člověk. Proto podporujeme všechny talentované děti naštěvující Základní uměleckou školu v Náchodě, ať už se věnují jakémukoliv oboru činnosti.

Běh pro dobrou věc s RunCzech

Známé motto „Utíkej, Forreste, utíkej!“ nám rozhodně není cizí. Běžci z řad Forresta se už řadu let účastní závodů RunCzech, respektive společnosti Prague International Marathon, našeho dlouhodobého klienta. Jedním z těchto závodů je v rámci Birell Grand Prix Praha také „Běž pro dobrou věc“.

Přeskočit na hlavní nabídku