Reportéři ČT zpovídali Forresty kvůli placenému zdravotnímu volnu

5. 9. 2016 | FG Forrest

Znáte to - vzbudíte a víte, že na vás „něco leze“. Vy byste naopak nejradši zalezli do postele, ale musíte se přemoct a jít do práce. Nebo to ve vaší firmě máte jinak?

Jen necelá čtvrtina soukromých firem v ČR umožňuje svým zaměstnancům vybrat si placené zdravotní volno, takzvané Sick Days. Často se tak stává, že pokud někdo onemocní, raději zatne zuby a navzdory podlomenému zdraví vyrazí do práce, případně si vezme dovolenou. Sněmovna by však v dohledné době mohla odhlasovat povinné zavedení zdravotního volna.

Společnost FG Forrest ale na žádný zákon nečekala a placené zdravotní volno už dávno zavedla. Je vnímáno jako samozřejmost. Jak to funguje v praxi, popsal manažer vývoje Michal Franc. Reportáž můžete zhlédnout na webu České televize.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména webové prezentace, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald's, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku