V soutěži WebTop100 znovu zabodoval ČEZ i Komerční banka

16. 11. 2016 | FG Forrest

V úterý 15. listopadu proběhlo vyhlášení vítězů soutěže WebTop100 2016 a ocenění získaly hned tři weby, za nimiž stojí Forrest.

1. místo v kategorii Průmysl a energetika – web Skupiny ČEZ
3. místo v kategorii Banky – web Komerční banky
4. místo v kategorii Průmysl a energetika – web ČEVAK

Děkujeme porotě a všem, kteří nás podpořili. Ocenění si vážíme, vždy nás motivují k ještě lepším výkonům!

Do 15. ročníku soutěže se přihlásilo celkem 234 projektů, které ohodnotilo a zpětnou vazbu jim poskytlo celkem 58 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu. Novinkou letošního ročníku bylo speciální ocenění Osobnost digitálního marketingu, které získal Adam Hrubý, grafický designér a kreativec na volné noze.

„Během posledních let je vidět obrovský posun firem v uvědomění si, že mobilní zařízení jsou stálou součástí digitálního života českého zákazníka. Firmy na to dokázaly zareagovat a dnes se již spíše výjimečně setkáme s weby a digitálními projekty, které tento trend nereflektují. To je razantně jiný stav, než kterého jsme byli svědky před dvěma lety, kdy jsme se v rámci WebTop100 právě na mobilní zařízení začali intenzivněji zaměřovat,“ dodává Luboš Plotěný, ředitel agentury Dobrý web, která soutěž pořádá.

Výňatek ze článku Vítězem WebTop100 je Zetor – celý článek o letošním ročníku soutěže si můžete přečíst na serveru lupa.cz, kompletní přehled výsledků najdete na webu WebTop100.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996.

Navrhuje optimální využití digitálních médií a kompletně realizuje zejména e-shopy, weby, intranety a mobilní aplikace. Vlastní produkce, profesionální přístup, redakční systém Edee CMS a prokazatelné přínosy jsou důvody, proč vybrat za partnera FG Forrest. Mezi klienty patří například Skupina ČEZ, RunCzech, Pojišťovna České Spořitelny, PROBIO a Kancelář prezidenta republiky.

Na seznam článků

Přeskočit na hlavní nabídku