Ze života Forrestů

Při sobotním běhu s RWTTC padl osobní rekord

15. 9. 2017 | FG Forrest

V sobotu 9. září se běžci z našich řad zúčastnili Birell Grand Prix Praha pořádaného běžeckou ligou RunCzech. Znovu se tak zapojili do projektu na podporu hendikepovaných pod záštitou organizace Running With Those That Can‘t.

Celý článek

Pražská štafeta – jak jsme běželi za zvuku Vltavy

19. 6. 2017 | FG Forrest

Jako Forresti máme běhání v krvi. Běhání nás baví, utužuje zdraví a když skrze něj můžeme ještě pomáhat, je to ideální kombinace. Proto jsme se 15. června zúčastnili letošního, už druhého ročníku charitativního běhu O2 Pražská štafeta 4×5, který organizoval náš klient RunCzech.

Celý článek

Když Forresti běží…

7. 4. 2017 | FG Forrest

Nebývale velkým počtem účastníků se zapsal další běh iniciativy Running With Those That Can’t, který se uskutečnil 1. dubna v rámci Sportisimo 1/2Maraton Praha. 30 dětí s hendikepem v doprovodu 150 běžců se jen stěží vešlo na předstartovní skupinovou fotku. V rámci fair-play dali náskok téměř 12 000 běžců bez vozíčků a vyrazili až po nich.

Celý článek

Dojmy a pojmy z forrestího hackatonu

15. 3. 2017 | Jan Novotný

Tradice hackathonů se ve Forrestu pevně uchytila a letos v únoru si forrestí vývojáři zorganizovali už pátý ročník. Tucet z nich okupovalo po tři dny hotel Filip poblíž Jičína a věnovalo se zajímavým rozvojovým úkolům, které nás všechny posunou zase o kousek dopředu.

Celý článek

Cybersecurity v podání Radka Šafránka

14. 2. 2017 | Radek Šafránek

Radek Šafránek bude přednášet v rámci letošní první La Degustation Online zaměřené na kyberbezpečnost.

Celý článek

FG Forrest slavil kulatiny – už jsme s vámi 20 let!

16. 9. 2016 | FG Forrest

Ve středu 14. září to bylo v naší pražské pobočce Machine House jako po vymření. Ti ze zaměstnanců, kteří tak ještě neučinili, si během dopoledne vyklidili své stoly a přesunuli se na homeoffice. Pomocný personál stěhoval nábytek pryč. Odpoledne už zela naše karlínská kancelář prázdnotou. Smutné? Naopak! Vše totiž bylo součástí příprav večírku na oslavu 20 let společnosti FG Forrest. Do oslavy se promítly prvky naší věčné inspirace, příběhu Forresta Gumpa. Poznáte je?

Celý článek

  • «
  • 1 / 3

Přeskočit na hlavní nabídku