Pohoda a FG Forrest

Napojení účetního programu Pohoda na váš e-shop

Co je Pohoda? 

Ekonomický a účetní program, který je na našem trhu již 25 let. Pohoda se stará o účetnictví a daňovou evidenci. Ovládání Pohody je velmi snadné a intuitivní, disponuje uživatelsky přívětivým rozhraním. 

Pohoda zároveň disponuje širokým nastavením. Jedná se o škálovatelný systém, který se přizpůsobí nastavení a vývoji vaší firmy.  

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o. 

 

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

Pohoda a e-shop na míru

Napojení Pohody, která zahrnuje specifické požadavky a nastavení zákazníka, je nejběžnějším případem u integrace e-shopu na míru (B2B/B2C). Obsluha e-shopu prostřednictvím Pohody přináší našim klientům řadu benefitů.

Mezi hlavní výhody se řadí:

  • Účetní operace a procesy v jednom řešení
  • Pohodlná obsluha a správa dat na jednom místě
  • Aktuální skladové hospodářství i v případě výpadku
  • Neustále aktuální data o produktech, objednávkách a uživatelích 

Synchronizace e-shopu se systémem Pohoda 

Našim klientům dokážeme vyhovět i u takových požadavků, které nemusí být pro zákazníky systému Pohoda zcela běžné. Může se jednat například o speciálně vytvořená pole pro zadávání různých hodnot, které klient potřebuje navíc, oproti běžnému zákazníkovi Pohody.

Úpravy a přenosy dat na míru provádíme prostřednictvím našeho partnera BHIT CZ s.r.o., který je certifikovaným partnerem informačního systému Pohoda E1.

Běžně synchronizujeme níže uvedené položky. 

Směr synchronizace

Data v prvním kroku přenášíme z Pohody na e-shop. Data si může zákazník v e-shopu doplnit, např. o obrázky, popisky, apod. Další směr sychronizace probíhá obráceně, a sice z e-shopu do Pohody, kde přenášíme detailní informace o objednávkách a zákaznících. Dále se synchronizují např. PDF faktury z Pohody do e-shopu.

Synchronizace produktů

Produkty jsou synchronizovány pouze z Pohody do e-shopu, předpokládáme seskupování variantních produktů podle parametrů obsažených v jejich kódech. Parametry, hodnoty parametrů, kategorie produktů a zařazení produktů do kategorií většinou nebývají synchronizovány, ale jsou založeny v e-shopu pomocí Edee.one, kde je možné využít i hromadné importy/exporty dat.

Synchronizace ceníků

Souběžně se synchronizací produktů probíhá i synchronizace ceníků (libovolného množství, včetně zahraničních měn). 

Synchronizace objednávek

Objednávky jsou odesílány do systému Pohoda. Zpět se synchronizují změny stavů objednávek.

Synchronizace faktur

Synchronizace PDF faktur z Pohody do Eshopu probíhá v rámci synchronizace objednávek.

Klienti napojeni na Pohodu

Kroon

 

Přeskočit na hlavní nabídku