Děje se

A co že je ta růžová věc? Medvěd?

Mé myšlenkové pochody při vytváření příšerek do jednotlivých sekcí tohoto blogu. "Matematická rovnice" místo slov.

Celý článek

Správná rozhodnutí FG Forrest

Internetová agentura FG Forrest patří mezi prestižní dodavatele internetových řešení. V rámci své činnosti ale nezapomíná na partnerské a charitativní projekty.

Celý článek

Jak jsem organizoval Forrestí hackathon

Nápad zorganizovat firemní hackathon ve mně zrál nějakou dobu. Několika podobných akcí jsem se účastnil v minulém roce, takže jsem měl hrubou představu o tom, jak podobná akce probíhá.

Celý článek

OK Bonus – věrnostní portál plný slev

Nový motivační portál pro obchodníky a jejich zákazníky spustila a začala provozovat slovenská společnost Doxx – Stravné lístky. Webové řešení i technický background pro čtečky karet a čipů realizovala internetová agentura FG Forrest.

Celý článek

Jste typ zelený, červený nebo modrý?

Nejedná se o žádnou analýzu politické příslušnosti, ale o obyčejnou typologii osobnosti. Podle typů barev můžete snadno odhadnout chování klienta nebo i svého kolegy.

Celý článek

Když máte core message, můžete mít dobrou prezentaci, nabídku...

V říjnu jsem absolvoval workshop "Outstanding presentation" s Jeanne Trojan a zjistil jsem, že uvědomit si jednu hlavní myšlenku je důležité nejen pro přípravu vynikající prezentace.

Celý článek

Skupina ČEZ znovu zopakovala úspěchy se svými weby

V prestižní soutěži Web Top 100 dosáhl web Skupiny ČEZ opět nejvyšší stupně. Kromě vítězství v oboru energetiky mu patří ještě titul absolutního vítěze kategorie Průmysl a Energie.

Celý článek

Komerční banka má nejlepší web

V prestižní soutěži Web Top 100 zvítězila letos ve své kategorii Komerční banka. Na jejím korporátním webu došlo v posledním roce k mnoha inovacím, které byly, jak se potvrdilo, efektivní. Komerční banka v oblasti webových řešení dlouhodobě…

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku